НЕЗВІДАНА
КРАСА
ВСЮДИ

Домашня сторінка

Huawei InFocus Awards°— це конкурс, створений компанією HUAWEI для того, аби привернути увагу до можливостей нового покоління візуальної культури та залучити користувачів мобільних телефонів по всьому світу.

Слово «focus» в назві InFocus звертає увагу на нове покоління інструментів, які дозволяють створювати й споглядати сучасний візуальний контент, що надихає на нові форми взаємодії.

Передусім конкурс мав на меті підкреслити дух інновацій, який HUAWEI, як засновник InFocus, привніс у сферу візуального вираження. Другою метою стала передача власного знання та сприяння розвитку нових сфер використання фотографії.

Можливості камери смартфона стають дедалі потужнішими, а отже мобільна фотографія переживає небувалий розвиток. Нові типи контенту й способи його поширення дозволяють фотографам миттєво приваблювати аудиторію світового масштабу.

Опираючись на інноваційний підхід компанії HUAWEI до інтерпретації сучасної фотографії, InFocus Awards ілюструє роль бренду в наданні високоякісних інструментів, що дозволяють новому поколінню глядачів знайомитися з роботами нового покоління творців.

 

Хронометраж

  1. 24.06 Старт конкурсу
  2. 11.08 Кінцева дата подання заявок на участь
  3. 27.06-19.08 Час голосування користувачів
  4. 20.08-29.08 Остаточне рішення журі
  5. 08.09 Оголошення переможців