KEŞFEDİLMEMİŞ
GÜZELLİKLER
HER YERDE

Hakkında

Huawei Infocus Awards resmi olarak Huawei tarafından başlatılmış bir yarışmadır. Yeni nesil görsel kültür olanaklarının yanı sıra dünya çapındaki cep telefonu kullanıcılarına da hitap eder. Uluslararası bir yarışma olmasından dolayı, herkesin katılımını bekliyoruz. Unutmayın, çektiğiniz fotoğrafın Huawei akıllı telefonuyla çekilmiş olması gerekiyor.

InFocus'un temel amacı, yeni nesil görsel içerik yaratmaya ve deneyimlemeye izin veren, yeni ifade ve reaksiyon biçimlerine ilham veren, yeni nesil araçlara yakından bakmaktır.

Yarışmamızın ortaya çıktığındaki ilk amacı, InFocus'un yaratıcısı HUAWEI'nin görsel anlatım alanına getirdiği yenilikçi ruhu vurgulamaktı. İkinci amacı ise fotoğrafçılığın yeni geliştiği alanlara yepyeni bir içgörü kazandırmak oldu.

Akıllı telefon kameralarının yapabilecekleri gün geçtikçe daha da gelişiyor. Bununla birlikte telefonla fotoğraf çekmekte hiç olmadığı kadar yaygınlaşıyor. Yeni içerik türleri ve bu içeriklerin hem hızlı hem de kolay paylaşımı fotoğrafçılara dünyanın her yerinden insanları etkileyebilme imkanı sunuyor.

Huawei’nin modern fotoğrafçılığa sunduğu yenilikçi yorumdan yola çıkarsak InFocus Awards, yeni nesil izleyicilere, yeni nesil içerik üreticilerin çalışmalarını deneyimleme imkanı sunuyor.

 

Zamanlama

  1. 24.06 Yarışmayı başlat
  2. 11.08 Katılım için son gün
  3. 27.06-19.08 Kullanıcı oylama zamanlaması
  4. 20.08-29.08 Son oylama
  5. 08.09 Kazananların ilanı