NEOBJAVENÁ
KRÁSA JE
VŠADE

O projekte

Huawei InFocus Awards je súťaž, ktorú vyhlasuje spoločnosť HUAWEI. Bola založená s cieľom zamerať sa na možnosti novej generácie vo vizuálnej tvorbe, ako aj na používateľov mobilných telefónov po celom svete.

"Focus" v názve InFocus znamená detailný pohľad na novú generáciu fotografických nástrojov, ktoré umožňujú vytvárať a zobrazovať najnovší vizuálny obsah a zároveň inšpirujú k nevídaným formám interakcie.

Hlavným cieľom súťaže je vyzdvihnúť inovatívny prístup, ktorý HUAWEI, tvorca InFocusu, priniesol do sveta vizuálneho prejavu. Druhým cieľom je ukázať nové obzory v oblasti fotografie.

Možnosti a schopnosti mobilných fotoaparátov sú čoraz väčšie, vďaka čomu mobilná fotografia prekvitá ako nikdy predtým. Nové typy obsahu a nové spôsoby zdieľania umožňujú fotografom upútať pozornosť globálneho publika takmer okamžite.

Vychádzajúc z inovatívnej interpretácie modernej fotografie firmou HUAWEI, súťaž InFocus Awards ilustruje úlohu značky v poskytovaní vynikajúcich nástrojov - nástrojov, ktoré umožňujú novej generácii divákov vychutnať si prácu novej generácie tvorcov.

 

Časová os

  1. 24.06 Začiatok súťaže
  2. 11.08 Termín pre prihlášky
  3. 27.06-19.08 Termín hlasovania divákov
  4. 20.08-29.08 Záverečné hodnotenie
  5. 08.09 Vyhlásenie víťazov