AVASTAMATA
ILU ON
KÕIKJAL

Konkursist

Huawei InFocus Awards on HUAWEI poolt loodud konkurss. Konkursi eesmärgiks on keskenduda uue visuaalkultuuri võimaluste populariseerimisele ning kaasata mobiiltelefoni kasutajaid üle kogu maailma.

Nimetuses InFocus sisalduv sõna „fookus“ viitab lähivaatele uue põlvkonna tööriistadele, mis võimaldavad luua ja kogeda uusimat visuaalsisu, inspireerivaid uuenduslikke vorme ja tagasisidet.

Konkursi esmaseks ideeks oli tõsta esile HUAWEI, InFocus´i looja, visuaalse väljenduslaadi uuenduslikku kuvandit. Teiseks eesmärgiks oli suunata tähelepanu uutele võimalustele, mille poole fotograafia on arenemas.

Nutitelefoni kaamera võimekuse ulatus laieneb pidevalt. Selle tulemusena on nutifotograafia tegemas enneolematut võidukäiku. Uued sisutüübid ja uued võimalused sisu avaldamiseks annavad fotograafile võimaluse kõnetada hetkega ülemaailmset auditooriumi.

Inspireerituna HUAWEI uuenduslikust tänapäevase fotograafia tõlgendusest, tutvustatakse konkursi InFocus Awards abil kaubamärgi rolli suurepäraste tööriistade pakkujana – need tööriistad võimaldavad uue põlvkonna vaatajaskonnal nautida uue põlvkonna loojate töö tulemusi.

 

Ajajoon

  1. 24.06 Konkursi algus
  2. 11.08 Tööde esitamistähtaeg
  3. 27.06-19.08 Kasutajate hääletamisvoor
  4. 20.08-29.08 Lõplik otsustamine
  5. 08.09 Võitjate teavitamine