NEOBJEVENÁ
KRÁSA JE
VŠUDE

O projektu

Huawei InFocus Awards je soutěž, vyhlašovaná společností HUAWEI. Byla založena, aby se zaměřila na možnosti nové generace na poli vizuální tvorby a na uživatele mobilních telefonů po celém světě.

"Focus" ve spojení InFocus značí detailní pohled na novou generaci nástrojů, které umožňují tvořit a zobrazovat nejnovější vizuální obsah, inspirující k nevídaným formám interakce a zpětné vazby.

Hlavním cílem soutěže je vypíchnout inovativního ducha, kterého HUAWEI, tvůrce InFocus, přináší na pole vizuální tvorby. Druhým cílem je převést postřehy firmy do nových oblastí, kde je fotografie na vzestupu.

Schopnosti a možnosti mobilních fotoaparátů jsou čím dál větší. Důsledkem toho je, že mobilní fotografie jsou produkovány v nevídaném objemu. Nové typy obsahu a nové způsoby, jak ho sdílet, umožňují fotografům strhnout pozornost globálního publika téměř okamžitě.

Pramenící z inovativní interpretace moderní fotografie firmou HUAWEI, ceny InFocus Awards ilustrují roli značky v poskytování výtečných nástrojů - nástrojů, které nové generaci diváků umožňují vychutnávat díla nové generace tvůrců.

 

Časová osa

  1. 24.06 Start soutěže
  2. 11.08 Termín pro přihlášky
  3. 27.06-19.08 Termín pro hlasování diváků
  4. 20.08-29.08 Finální hodnocení
  5. 08.09 Vyhlášení vítězů